Informacija apie slapukus

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, ji į jūsų įrenginį įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas (angl. cookies) yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba telefone. Jų pagalba interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, šrifto dydį, kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Kai kurie mūsų puslapiai naudoja slapukus, kad atsimintų:

  • ar esate prisijungę, ir kuriuo vartotoju;

  • ar sutikote, kad naudotume slapukus šioje svetainėje.

Taip pat naudojami slapukai iš trečiųjų šalių šiems tikslams:

  • Facebook puslapio įskiepio taisyklingam atvaizdavimui;

  • Tawk.io gyvų pokalbių įskiepio funkcionalumui;

  • duomenų rinkimui pasinaudojant Google Analytics.

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinkti duomenis apie naudojimąsi svetaine yra anonimiški. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytais tikslais.

Kaip valdyti slapukus?

Jei pageidaujate, galite valdyti ir (arba) ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, taip pat daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Daugiau informacijos