Patenkintų miško pardavėjų atsiliepimai
Dalia Antanavičienė
Esu labai dėkinga šiai profesionalų komandai už geranorišką bendradarbiavimą, operatyvumą, sąlygų suderinimą. Ypač norėčiau padėkoti Vaclovui Sakalauskui už atliktą darbą. Tikrai rekomenduosiu ir kitiems miškų savininkams, kuriems tokios paslaugos reikės.
Eugenija Aukštakalnienė
"Miško aukcionas" (teko bendradarbiauti su Tadu Palaima) yra geriausias pasirinkimas kiekvienam, kas nori parduoti mišką, visais atžvilgiais: kaina, laiko taupymas, greitas ir sklandus procesas, visapusiška pagalba. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kam to reikia.
Jurga Sinkevičienė
Ačiū už profesionalią konsultaciją!
Marijus N.
Profesionaliai atliktas darbas. Rezultatas pralenkė lūkesčius!
Algirdas Borsteika
Pats asmeniškai patyriau, tai → PUIKI KOMANDA! Ačiū asmeniškai Justui K., taip sklandžiai bendradarbiavusiam su manim.
Laima Milašienė
Taip pat asmeninė patirtis: "Miško aukcionas" - PATIKIMA PROFESIONALŲ KOMANDA, padėjusi už parduodamą mišką gauti apie 30 procentų daugiau, nei siūlė savarankiškai ieškoti pirkėjai. Ačiū Vaclovui Sakalauskui už bendradarbiavimą! Rekomenduosiu visiems, kam panašios paslaugos prireiks.
Asta Kasperavičienė
Privataus miško pardavimo rinka Lietuvoje yra gana iškreipta, nes sutelkta regioninių "karaliukų" - vietinių įmonių, supirkinėjančių miškus toje vietoje, kur ir yra įsikūrusios, rankose. Jos primeta pardavėjui žemą miško supirkimo kainų lygį - pastarasis, neturėdamas kito pasirinkimo, yra priverstas parduoti. Su tokios įmonės kaip UAB "Miško aukcionas" atsiradimu padėtis rinkoje turėtų taisytis, ir miško pardavėjai įgys vis didesnes galimybes parduoti paveldėtą mišką sąžiningomis rinkos kainomis.
Audrius Šimelis
Net ir mažam kiekiui parduoti, vistiek apsimoka.
Marija Kristina Kancieriūtė
Patikima profesionalų komanda padėjusi patogiai, saugiai ir patikimai parduoti mišką už sąžininga rinkos kainą. Ačiu už koncultacijas, visą suteiktą informaciją bei sklandų bendradarbiavimą. Asmeniškai dėkoju Laimai Urbaitienei už malonų bendavimą, kantrybę ir puikiai pavykusį sandorį!
Vytautas Markeliunas
Nes tai vienintelis būdas gauti geriausią kainą. Asmeninė patirtis.
Valdas Padvaiskas
Puikiai dirba, niekuo nereikia rūpintis ir kaina gera, šaunuoliai!!!
Onutė Stonienė
Profesionali pagalba, bei konsultacija. Viskas vyko labai sklandžiai, be jokių 'paslėptų mokeščių'. Rekomenduočiau visiems kurie nori saugiai, bei greitai parduoti mišką. Ačiū!
Vaiva Kuolienė
Viskas vyko labai sklandžiai, suplanuotai Likau tikrai labai patenkinta, malonus bendravimas, didelis ačiū Laimai, tikrai savo srities profesionalei
Vilmantas Petrušonis
Pardavimas įvyko sklandžiai, jokių nenumatytų ar nesutartų mokesčių. Manau, ypač patogu tiems, kas neturi didelio supratimo arba neužsiima vien tik miškais, pagalba paprastam eiliniam žmogeliui.
Ričardas Dapkus
Tikrai nesitikėjau tokio gero rezultato. Visas mano darbas, tai perduoti reikiamą info organizatoriui ir viskas, o rezultatas po dviejų savaičių,pranoko visus lūkesčius. Ričardas
Neringa Arlauskienė
Dėkinga Tadui už sėkmingą sandorį (nors kelias mūsų, tikrai, nebuvo lengvas). Puikus, nuoširdus žmogus, išmanantis savo darbą. Miško aukciono pagalba rastas geriausias pasiūlymas, sutaupyta daugybė laiko, tvarkant dokumentus, gauta visa reikalinga teisinė informacija. Nuoširdus ačiū!
Edvinas Bogumilo
Labai teigiamai nustebino misko aukcione parduoto misko gauta kaina. Misko aukciono personalo pagalba labai profesionaliai buvo parengti visi reikalingi dokumentai misko pardavimui ir atliktas pardavimo sandoris.
Birutė Kardelytė Kaupienė
Noriu širdingai padėkoti Tadui Palaimai ne tik už profesionalią pagalbą vykdant miško pardavimo sandorį, bet ir už kantrybę ir draugiškumą sprendžiant visas iškilusias problemas. Tai žmogus, kurį nuoširdžiai rekomenduočiau visiems. Linkiu Tadui didžiausios sėkmės 2019 metais.