Patenkintų miško pardavėjų atsiliepimai
Dalia Antanavičienė
Esu labai dėkinga šiai profesionalų komandai už geranorišką bendradarbiavimą, operatyvumą, sąlygų suderinimą. Ypač norėčiau padėkoti Vaclovui Sakalauskui už atliktą darbą. Tikrai rekomenduosiu ir kitiems miškų savininkams, kuriems tokios paslaugos reikės.
Eugenija Aukštakalnienė
"Miško aukcionas" (teko bendradarbiauti su Tadu Palaima) yra geriausias pasirinkimas kiekvienam, kas nori parduoti mišką, visais atžvilgiais: kaina, laiko taupymas, greitas ir sklandus procesas, visapusiška pagalba. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kam to reikia.
Jurga Sinkevičienė
Ačiū už profesionalią konsultaciją!
Natanas Marijus
Profesionaliai atliktas darbas. Rezultatas pralenkė lūkesčius!
Algirdas Borsteika
Pats asmeniškai patyriau, tai → PUIKI KOMANDA! Ačiū asmeniškai Justui K., taip sklandžiai bendradarbiavusiam su manim.
Laima Milašienė
Taip pat asmeninė patirtis: "Miško aukcionas" - PATIKIMA PROFESIONALŲ KOMANDA, padėjusi už parduodamą mišką gauti apie 30 procentų daugiau, nei siūlė savarankiškai ieškoti pirkėjai. Ačiū Vaclovui Sakalauskui už bendradarbiavimą! Rekomenduosiu visiems, kam panašios paslaugos prireiks.
Asta Kasperavičienė
Privataus miško pardavimo rinka Lietuvoje yra gana iškreipta, nes sutelkta regioninių "karaliukų" - vietinių įmonių, supirkinėjančių miškus toje vietoje, kur ir yra įsikūrusios, rankose. Jos primeta pardavėjui žemą miško supirkimo kainų lygį - pastarasis, neturėdamas kito pasirinkimo, yra priverstas parduoti. Su tokios įmonės kaip UAB "Miško aukcionas" atsiradimu padėtis rinkoje turėtų taisytis, ir miško pardavėjai įgys vis didesnes galimybes parduoti paveldėtą mišką sąžiningomis rinkos kainomis.
Audrius Šimelis
Net ir mažam kiekiui parduoti, vistiek apsimoka.
Marija Kristina Kancieriūtė
Patikima profesionalų komanda padėjusi patogiai, saugiai ir patikimai parduoti mišką už sąžininga rinkos kainą. Ačiu už koncultacijas, visą suteiktą informaciją bei sklandų bendradarbiavimą. Asmeniškai dėkoju Laimai Urbaitienei už malonų bendavimą, kantrybę ir puikiai pavykusį sandorį!
Vytautas Markeliunas
Daug laiko galvojome, kaip neapsigauti parduodant mišką. Nutarėme, kad kol kas nėra atrasto geresnio būdo už aukcioną. Bet patiems jį organizuoti ir pritraukti visus potencialius pirkėjus nėra galimybės nu niekaip :) Pasidomėję rengėjais atradome šią firmą, kurią visi rekomenduoja. Nenusivylėme ir mes, gavome bent ketvirtadaliu daugiau, nei tikėjomės, vertindami pagal pardavimų skelbimus. Todėl esame labai patenkinti, kad neapsirikome kreipdamiesi į būtent aukcionų rengėjus. Viskas vyko sklandžiai, pirkėjas buvo rimtas patikimas rinko žaidėjas, ne koks „periekūpas“.
Vaidotas
Dėkoju už pagalbą parduodant mišką. Taip pat už malonų bendravimą, bei papildomai sugaištą laiką. Pardavimo kaina buvo stipriai didesnė nei kreipiantis į kelias atskiras įmones, todėl labai rekomenduoju miško aukciono paslaugomis.